ELVIS PRESLEY, vinylsinglar, 20 st.

1563993. ELVIS PRESLEY, vinylsinglar, 20 st.

Singelskivor utan omslag, Elvis Presley, 20 st.
Flertal dubbletter.

Varierat skick och slitage, repor förekommer, en del fodral skrivarkopior, ej fullständigt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Flertal dubbletter.

Antal besök: 574