FÅTÖLJ, möjligen Jindrich Halabala, 1930-tal.

1563870. FÅTÖLJ, möjligen Jindrich Halabala, 1930-tal.

Bredd 70 cm. Djup 85 cm. Rygghöjd 72 cm.

Klädsel med kraftigt slitage. Stomme med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 481