SÅNGBORD, 1 par, teak/bok.

SÅNGBORD, 1 par, teak/bok.
1563862. SÅNGBORD, 1 par, teak/bok.

Längd 42, bredd 33, höjd 52 cm.

Små fanerskador och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Små fanerskador och fläckar.

Antal besök: 1 006