BORDSPENDYL, förgylld, rokokostil.

156374. BORDSPENDYL, förgylld, rokokostil.

Gustav Ljung, Stockholm, Westerstrand, höjd 46 cm.

bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 778