MORTEL, marmor, 1800-tal.

MORTEL, marmor, 1800-tal.
1563653. MORTEL, marmor, 1800-tal.

Total längd 29 cm, höjd 19 cm.

Slitage samt större lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage samt större lagning.

Antal besök: 258