BOUILLOTTELAMPA, förgylld brons, Louis XV, 1700-tal.

1563617. BOUILLOTTELAMPA, förgylld brons, Louis XV, 1700-tal.

Höjd 70 cm. Senare elektrifiering.

Skev, slitage och förgyllningsborfall. Övre knopp saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 392