SLOTTSLYKTA. Wallens Slott, Halland.

1563514. SLOTTSLYKTA. Wallens Slott, Halland.

Proveniens från Wallens Slott i Halland.

Höjd ca 60 cm, diameter ca 40 cm.

Avsågad från stolpe, ingen funktionsgaranti lämnas, slitage, smuts, saknar ett plastglas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 587