NILS ERIK NILSSON. Akvarell.

NILS ERIK NILSSON. Akvarell.
1563394. NILS ERIK NILSSON. Akvarell.

Vinterlandskap signerad och daterad 1964, 16x26 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 450