BÖRJE SANDELIN. 4 st. Etsningar. Signerade och numrerade samt PT.

156338. BÖRJE SANDELIN. 4 st. Etsningar. Signerade och numrerade samt PT.

25 x 17 cm och nedåt.

Blad gulnade. Vissa med mindre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

25 x 17 cm och nedåt.

Antal besök: 1 163