ROCKFOLKET, LP-skivor, 8 st.

ROCKFOLKET, LP-skivor, 8 st.
1563202. ROCKFOLKET, LP-skivor, 8 st.

8 st vinyl-LP med Rockfolket, ett omslag och vinyl passar ej ihop.

Varierat skick och slitage, repor förekommer, ej fullständigt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 691