KAFFESERVIS, 26 delar, porslin, Louise Adelborg Rörstrand, omärkta.

156315. KAFFESERVIS, 26 delar, porslin, Louise Adelborg Rörstrand, omärkta.

Tryckt dekor av stiliserad blomma.

11 kaffekoppar med 12 fat.
12 assietter diameter ca 17 cm.
Kaffekanna.
Gräddkanna.
Sockerskål med lock.

Bruksslitage, ostämplade.

Gör en kostnadsfri värdering!

11 kaffekoppar med 12 fat.
Kaffekanna.
Gräddkanna.
Sockerskål med lock.

Bruksslitage, ostämplade.

Antal besök: 1 045