MICHAEL JOHANSSON. "VIRUS TEORI".

1562959. MICHAEL JOHANSSON. "VIRUS TEORI".

Signerad a tergo och daterad 1992, blandteknik 65x90,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 434