EVA ACKING. GEOMETRISK KOMPOSITION.

1562957. EVA ACKING. GEOMETRISK KOMPOSITION.

Signerad samt daterad 1988, olja på duk, 74x60 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 264