Auktionshuset Kolonn
Möbler
Fåtöljer & Stolar
STOLAR, 4 st, 1900-tal.
15625. STOLAR, 4 st, 1900-tal.
Bemålade i grått, grön sits.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Bemålade i grått, grön sits.
Slitage.
Auktionshuset Kolonn
553