JOSÉ MONTENEGRO CAPELL. TILLSKRIVEN. Motiv från Jerez, olja på pannå, signerad och daterad.

15621. JOSÉ MONTENEGRO CAPELL. TILLSKRIVEN. Motiv från Jerez, olja på pannå, signerad och daterad.

Signerad Montenegro -98? 34,5 x 18 cm.

Smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre färgbortfall.

Antal besök: 4 629