FÅTÖLJ, funkis, Gösta Jonsson Jönköping. 1950-tal.

156204. FÅTÖLJ, funkis, Gösta Jonsson Jönköping. 1950-tal.

Svängd form, helstoppad. Klädd i röd plysch. Höjd 69 cm.

Slitage. Stor fläck på sitsen. En knapp saknas. Märken på benen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 981