KANNA, Monica Bratt, Reijmyre, 1900-tal.

156185. KANNA, Monica Bratt, Reijmyre, 1900-tal.

Höjd 32,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 32,5 cm.

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 5 949