VÄGGPENDYL, gustaviansk stil, 1900-tal, märkt Johan Holm, Stockholm.

156174. VÄGGPENDYL, gustaviansk stil, 1900-tal, märkt Johan Holm, Stockholm.

Dekor av festonger, verk märkt Lenzkirch, nummermärkt 1 million, nr 979140. Höjd 65 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 139