SPEGEL, barockstil, 1900-tal.

SPEGEL, barockstil, 1900-tal.
15616. SPEGEL, barockstil, 1900-tal.

128 x 78 cm.

Smärre dekorskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

128 x 78 cm.

Smärre dekorskador.

Antal besök: 618