HJÄLM, m/1879-1900, för officer vid Livgardet till häst (K 1).

156152. HJÄLM, m/1879-1900, för officer vid Livgardet till häst (K 1).

Förnicklad stålplåt med dekor i gulmetall.

Bruksslitage. Bucklor. Mindre anlupningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 188