KÖKSMÖBEL, 5 delar, Sandvik-Nesto, 1990.

156130. KÖKSMÖBEL, 5 delar, Sandvik-Nesto, 1990.

4 stolar höjd 105 cm.
Bord 85x65 cm samt 2 slag om 58 cm vadera.

Bruksslitage, mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 stolar höjd 105 cm.

Bruksslitage, mindre repor.

Antal besök: 2 657