BÄNK, KARMSTOL, teak, 1950/60-tal.

15613. BÄNK, KARMSTOL, teak, 1950/60-tal.

Galonklädsel, bänkens längd 106 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 117