UTDRAGSSOFFA, Gustaviansk, 17/1800-tal.

156107. UTDRAGSSOFFA, Gustaviansk, 17/1800-tal.

Räfflad dekor och spjälrygg och sidor,
Längd 168 cm.

slitage, senare bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 168 cm.

slitage, senare bemålning.

Antal besök: 1 025