TALLRIK OCH VAS.

TALLRIK OCH VAS.
1560841. TALLRIK OCH VAS.

Fajans, England och Holland, 1700-/1800-talet, diameter 23 och höjd 17 cm.

Åldersrelaterat slitage och nötningar.

Gör en kostnadsfri värdering!
1560841. TALLRIK OCH VAS.

Antal besök: 323