SÖKARLJUS, mässing, Carl Zeiss Jena, 1900-tal.

156071. SÖKARLJUS, mässing, Carl Zeiss Jena, 1900-tal.

Höjd ca 34 cm.

Slitage, skada, kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 34 cm.

Slitage, skada, kompletterad.

Antal besök: 1 668