IAN RUSTH. "Sommarkväll", färglitografi, signerad.

156047. IAN RUSTH. "Sommarkväll", färglitografi, signerad.

178/250, 45 x 31 cm.

Ian Rusth (Född 1950)

Gör en kostnadsfri värdering!

178/250, 45 x 31 cm.

Ian Rusth (Född 1950)

Antal besök: 1 176