ERIK OLSON. "Idyll", olja på pannå, signerad Erik Olson -46.

156038. ERIK OLSON. "Idyll", olja på pannå, signerad Erik Olson -46.

37 x 46 cm.

Erik Olson (1901–1986)

Gör en kostnadsfri värdering!

37 x 46 cm.

Erik Olson (1901–1986)

Antal besök: 2 279