MODELLBILAR DINKY TOYS 4 delar. Holden, Porsche, Jaguar och Borgward.

156002. MODELLBILAR DINKY TOYS 4 delar. Holden, Porsche, Jaguar och Borgward.

1:43.

Slitage och smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

1:43.

Slitage och smärre skador.

Antal besök: 853