MODELLBILAR DINKY TOYS 5 delar. Rolls, Bentley, Vauxhall, VW och Sprinter. Delvis originalkartong.

155995. MODELLBILAR DINKY TOYS 5 delar. Rolls, Bentley, Vauxhall, VW och Sprinter. Delvis originalkartong.

1:43.

Slitage och smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

1:43.

Slitage och smärre skador.

Antal besök: 1 053