Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
OKÄND KONSTNÄR. Träd i solnedgång, olja på pannå, 1800-tal.
15599. OKÄND KONSTNÄR. Träd i solnedgång, olja på pannå, 1800-tal.
12 x 16 cm.
Smärre färgbortfall.
Gör en kostnadsfri värdering!
12 x 16 cm.
Smärre färgbortfall.
Auktionshuset Kolonn
722