SKRIVBORD samt STOL, 1800/1900-tal.

155974. SKRIVBORD samt STOL, 1800/1900-tal.

Skrivbord längd 122 bredd 54 höjd 76 cm.
Stol med tygklädsel.

Slitage, fläckar, skador, stol med lagning.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stol med tygklädsel.

Nycklar saknas.

Antal besök: 673