Arabia, keramik, Finland.

Arabia, keramik, Finland.
1559634. Arabia, keramik, Finland.

Största mått
Skål, signerad FB1, diameter 13,5cm
Kanna, signerad KF4, Kaj Franck, höjd 19cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Största mått

Smärre slitage.

Auktionisten i Södertälje
Antal besök: 487