MODELLBILAR TEKNO 4 delar. Brandbil, husvagn, VW och VW1500.

155952. MODELLBILAR TEKNO 4 delar. Brandbil, husvagn, VW och VW1500.

1:43.

Slitage smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

1:43.

Slitage smärre skador.

Antal besök: 1 258