PAUL HAUSTEIN. Vas, patinerad brons, WMF, "Ikora", Art Deco, 1900-talets första hälft.

1559159. PAUL HAUSTEIN. Vas, patinerad brons, WMF, "Ikora", Art Deco, 1900-talets första hälft.

Höjd 9,5 cm. Diameter 9,5 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 9,5 cm. Diameter 9,5 cm.

Brukslitage.

Antal besök: 817