SKRIVBORD, jugend, 1900-tal.

SKRIVBORD, jugend, 1900-tal.
155912. SKRIVBORD, jugend, 1900-tal.

Längd 101, bredd 52, höjd 78 cm.

Slitage, skador, sprickor, fläckar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 860