TAKLAMPA 1950/60-tal.

TAKLAMPA 1950/60-tal.
155808. TAKLAMPA 1950/60-tal.

Plafond i mörkorange plåt, stomme i porslin och trä
Höjd ca 28 cm.

smärre bucklor och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
155808. TAKLAMPA 1950/60-tal.

Höjd ca 28 cm.

smärre bucklor och slitage.

Antal besök: 648