FICKUR, Elgin National Watch Company, 1900-talets början.

155793. FICKUR, Elgin National Watch Company, 1900-talets början.

Sterling silver. Diameter 58 mm. 7 stenar, 18 size. Vikt 162 gram.

Slitage. Repigt glas. Hårstråsprickor på urtavlan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 923