ASTROLABIUM.

ASTROLABIUM.
1557827. ASTROLABIUM.

Märkt "A PARIS Chez G. Gobille à P Achne Royalle", metall och trä, 1900-talet, höjd 51 cm.

Visst hanteringsslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
1557827. ASTROLABIUM.

Visst hanteringsslitage.

Antal besök: 1 247