EMILE BERNARD. Litografi.

EMILE BERNARD. Litografi.
1557779. EMILE BERNARD. Litografi.

Arbetare, signerad i trycket, numrerad HC, 30x26 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 976