TRÄDGÅRDSBORD, troligen Grythyttan, 1900-tal.

155771. TRÄDGÅRDSBORD, troligen Grythyttan, 1900-tal.

Diameter ca 100, höjd ca 69,5 cm.

Slitage, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, sprickor.

Antal besök: 1 266