TAKLAMPA,ampelmodell, jugend, 1900-talets första hälft.

155741. TAKLAMPA,ampelmodell, jugend, 1900-talets första hälft.

Koppar och glas, total höjd ca 59 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 460