HALSBAND, 18k vitguld med safir, rubin, smaragd samt briljanter. Vikt 14,8g.

15572. HALSBAND, 18k vitguld med safir, rubin, smaragd samt briljanter. Vikt 14,8g.

Med oval facettslipad safir, rund smaragd samt droppformad rubin. 3 briljanter om tot 0,12 ct enligt gravyr.
Stämplad 18k samt kattfot.
Längd ca 42 cm.

Inga anmärkningar. Oanvänd. Rubin med kantnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad 18k samt kattfot.
Längd ca 42 cm.

Antal besök: 2 254