SOFFBORD, 1950/60-tal.

SOFFBORD, 1950/60-tal.
155706. SOFFBORD, 1950/60-tal.

Teak. Benen med mässingskodda fötter. SMI stämplat. Längd 123, bredd 53, höjd 50 cm.

Bruksslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, fläckar.

Antal besök: 894