STOLAR, 4 st, "Fanett", Ilmari Tapiovaara för Edsbynverken, 1950/60-tal.

155704. STOLAR, 4 st, "Fanett", Ilmari Tapiovaara för Edsbynverken, 1950/60-tal.

Vitmålade. Stämpelmärkta.

Slitage, sekundär målning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vitmålade. Stämpelmärkta.

Slitage, sekundär målning.

Antal besök: 1 192