TAKLAMPA, glas, Orrefors. 1940/50-tal.

155686. TAKLAMPA, glas, Orrefors. 1940/50-tal.

Yttre glaskupa i frostat glas. Inre glaskupa och stam i gultonat glas. Höjd 55, diameter 55 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 498