DRAGSOFFA, allmoge, 1800-tal.

DRAGSOFFA, allmoge, 1800-tal.
155679. DRAGSOFFA, allmoge, 1800-tal.

Avlutad, stoppad sits och rygg. Längd 195, bredd 62, höjd 100 cm (bakstycket).

Slitage. En sida sprucken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. En sida sprucken.

Antal besök: 1 321