BO SVEDBERG. litografi 8/55, signerad och daterad Bo Svedberg 1989, Kvinna.

155663. BO SVEDBERG. litografi 8/55, signerad och daterad Bo Svedberg 1989, Kvinna.

45 x 32 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 32 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 644