OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Relief, bemålat trä.

1556363. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Relief, bemålat trä.

Komposition med kvinna och fjäril. Signerad Geson.
52x75 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

52x75 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 259