OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Måleri på textil Ubud.

1556361. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Måleri på textil Ubud.

Marknad med personer, oidentifierad signatur 65x45 cm.

Ram saknas, slitage, duklagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 311