MATSALSGRUPP, 5 delar, rokokostil, 1900-tal.

155623. MATSALSGRUPP, 5 delar, rokokostil, 1900-tal.

Diameter 110 cm, Höjd 74 cm.

Bruksslitage och smärre repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 110 cm, Höjd 74 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 000